Okrsková soutěž v požárním sportu Velká Lhota

Typ: ostatní
-

Okrsková soutěž v požárním sportu Velká Lhota

soutezPro mnoho družstev už sezóna v požárním sportu začala. Pro družstvo hasičů Poličná začala minulý víkend okrskovou soutěží v požárním sportu, která se konala na Velké Lhotě. Okrskového kola se zúčastnilo 10 družstev mužů a 5 družstev mužů nad 35 let alias staří páni a 2 družstva žen. Letos se z řad poličenských hasičů po dlouhé době zúčastnily obě družstva muži i ženy. Za družstvo mužů nás reprezentovali Josef Dorčák, Radek Pivko, Josef Karlík, Šimon Janečka, Pavel Dudáš, Dominik Drda, Štěpán Šedý a Adam Knápek. Za ženy závodily Lenka Gondová, Barbora Ševečková, Monika Gondová, Aneta Šlezarová, Petra Machalská, Kristina Sokolovská a Miroslava Grulichová. Soutěž se skládala ze dvou disciplín, běhu na 100 m s překážkami a požárního útoku. První probíhaly běhy na 100 m s překážkami, kde z této disciplíny družstvo mužů z Poličné získalo 2. místo a ženy také obsadily 2. místo. Rozhodující, proto byly útoky. Po přípravě základny, muži museli splnit pořadovou přípravu a nachystat se na start. I na této disciplíně bylo družstvo mužů úspěšné a vybojovalo 3 místo. Na řadu se dostalo i družstvo našich žen. S výsledným časem ženy moc spokojené nebyly, ale i tak tento čas stačil, aby tuto disciplínu vyhrály.
Celkově mužské družstvo skončilo na krásném 3. místě. Ženy si vybojovaly 1. místo. Obě družstva si odvezly poháry, které jim tento vyvedený den budou připomínat. Obě naše družstva budou reprezentovat náš sbor na okresní soutěži v požárním sportu, která se koná 7. 6. 2014 v Horním Lidči.